برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

زندان اوین سخنگوو نماد واقعی ماهیت رژیم خمینی

بسم الله الرحمن الرحیم

زندان اوین سخنگوو نماد واقعی ماهیت رژیم خمینی

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاء وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ وَلاَ يَزِيدُ الظَّالِمِينَ إَلاَّ خَسَارً.

و ما آنچه را براى مؤمنان مايه درمان و رحمت است از قرآن نازل مى‏كنيم و[لى] ستمگران را جز زيان نمى‏افزايد (۸۲).

خمینی با طرح اصل ولایت مطلقه آخوند سه هدف استراتژیک انقلاب اسلامی بهمن را از روزنخست به بند کشید. استقلال و آزادی و حکومت عدل علی و یا جمهوری دموکراتیک اسلامی . نسل انقلاب در اعتراض به این کودتا بهای سنگینی رادر یک مقاومت طولانی پرداختند.

در این مقاومت رژیم خمینی با تمامی ترکیب خودساخته و تصنعی ، نمایش جامعه مدنی و یا فصل سازندگی و غیره ، همزمان با سرکوب و کشتار و اعدام ، تلاش کرده که از طریق تریبونهای خود ساخته داخل و خارج عده ای را به عنوان خود سر به عنوان عامل این جنایتها و خیانتها معرفی کند.

در این میان فرستاده های آزموده شده به خارج از کشور از سوی رژیم نیز با حضور در بی بی سی و صدای آمریکا و یا سایر رسانه ها ، به جای متهم کردن نظام مافیائی حاکم در تبعیت از همان آدرسهای وزارت اطلاعات، جریانهای خود سر را متهم و سرزنش می کنند.

زمانیکه خمینی و خامنه ای و رفسن جانی و خاتمی به عنوان رهبران و مدیران یک سیستم سرکوب به عمال خود دستور شکنجه و قتل و عام و ترور میدهند ، این افراد اعزامی و کار ازموده با طرح یک فرد و یا جریان خود سر حاکمیت را خارج از این واقعه می دانند.

بدترین نوع همکاری با نظام فاشیستی همین شیوه است که این اعزامی های مارکدار به عنوان طرفداران جامعه مدنی انجام می دهند. و رژیم خمینی در این گزینش و ترفند موفق عمل کرده است.

بدون شک این ترفند با همکاری دنیای غرب و به خصوص بخشی از حکومتها با این رژیم طرح ریزی شده و تنها قربانی آن هم مردم ایران و نیروهای سیاسی بوده است که تسلیم و سازش را با پرداخت حداکثربها گردن ننهاده اند.

در یورش به زندان اوین ادامه همین پروسه را شاهد هستیم و حادثه تازه و خارج از برنامه سیستماتیک اتفاق نیفتاده است.

اما شیرین عبادی و تقی رحمانی و امثالهم با طرح یک دعوای شخصی و خود سری بعضی از عمال سرکوب در انجام مأموریت، در پی آن هستند که نظام دیکتاتوری ولایت مطلقه را خارج از این ماجرا تحلیل کنند.

همانطور که قتلهای زنجیره ای را با نمایش خودکشی سعید امامی یک طرح خارج از حکومت و اوامر رهبری نمایش دادند.

توجیه کنندگان جنایت و خیانت سی و اندی ساله این حاکمیت ، تحت نام ملی و مذهبی و یا سبز و آبی و غیره ، روزی نه چندان دور باید به مردم ایران در یک گفتمان علنی پاسخ دهند.

رژیم خمینی تا زمانیکه بر کرسی قدرت هژمونیک است وجای نمایندگان واقعی مردم برخاسته از انتخابات آزاد را در اشغال خود دارد، یورش به زندانی و شکنجه مردم و غارت آنها خاصیت طبیعی این حاکمیت جور و جهل است.

بنابراین خطاب نسل انقلاب در مقاومت همه جانبه بر علیه مافیای ولایت مطلقه آخوندیسم به نسل دوم جز این نیست که در مقاومت و مبارزه خود بر علیه استبداد آخوندیسم ، تحلیل ها و آدرس های گمراه کننده بلندگوها و لابی های اعزامی رژیم را جدی نگیرید.

این رژیم همانطور که با بذل و بخشش ثروت مردم، در مجامع بین المللی لابی های خاص خود را دارد ، با اعزام این افراد به جمع اپوزیسیون نیز همین شیوه را با قیمیتی کمتر دنبال می کند. هوشنگ امیر احمدی به شیوه علنی و جمعی به نام ملی و یا مذهبی به شیوه دیگر ….

نهضت دموکراسی توحیدی با اتکاء به اصل استراتژیک تز اسلام منهای آخوند معلم شهید دکتر علی شریعتی ، همچنان بر این حقیقت تأکید دارد که مافیای ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ، یا باید از طریق یک رفراندوم با نظارت نهادهای بین المللی از قدرت ساقط شود و یا اینکه با همکاری و همیاری جامعه جهانی ، خلع سلاح سیاسی و نظامی گردد.

زنده باد دموکراسی توحیدی آلترناتیو دموکراتیک ایران فردا مرگ بر اصل ولایت “فقیه”

نهضت دموکراسی توحیدی فروردین 1393 برابر با آپریل 2013