برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

تهاجم موشکی دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم به کمپ لیبرتی

بسم الله الرحمن الرحیم

لاَ تَحْسَبَنَّ اللّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الأَبْصَار ُ

و خدا را از آنچه ستمكاران مى‏كنند غافل مپندار جز اين نيست كه [كيفر] آنان را براى روزى به تاخير مى‏اندازد كه چشمها در آن خيره مى‏شود.

قرآن سوره ابراهیم آیه 42

هموطنان مبارز و آگاه باردیگر عمال ارتجاع ولایت مطلقه آخوندیسم توسط عوامل روز مزد خود در عراق ، اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی را مورد تهاجم موشکی قرار داد. جمعی از مجاهدین در این حمله به شهادت رسیدند و کمپ استقراری آنها در اتش سوخت . زمانی این جنایت در حق مبارزین تحت حفاظت صورت می گیرد که دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم از طریق عمال خود در سوریه و عراق به دنبال انواع  توطئه ها برای فرو بردن منطقه در یک جنگ همراه با داعش است.

سازشها و مماشات های اتمی و غیره با رژیمی که  دست تعدی اش در همه این ماجرا ها به  خوبی هویداست، عزم او را برای ادامه توطئه های خود جزم تر کرده است. از این رو نهضت دموکراسی توحیدی ضمن محکوم کردن این تهاجم تروریستی به لیبرتی از نهادهای بین المللی و به خصوص دولت آمریکا که سهم بزرگی در کمپ نشینی مجاهدین دارد ، خواستار توجه و عمل به  بدیهی ترین اصول حفاظت و حمایت از نیروئی است که  بیشترین مقاومت و مبارزه را  با  دیکتاتوری حاکم در تاریخ سیاسی ما داشته است.

سلام بر شهیدان لیبرتی  ..مرگ بر اصل ولایت فقیه

نهضت دموکراسی توحیدی آبان ماه 1394 برابر با  اکتبر 2015