برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

دو هزار و شانزدهمین سالگرد تولد مسیح ابن مریم گرامی باد

(۱۰۵)

بسم االه الرحمن الرحیم

دوهزار و شانزدهمین سالگرد تولد پیامبر صلح و عدالت مسیح ابن مریم علیه السلام گرامی باد
تَّخَذُواْ أَحْبَارَهُمْ وَرُهْبَانَهُمْ أَرْبَابًا مِّن دُونِ اللّهِ وَالْمَسِيحَ ابْنَ مَرْيَمَ وَمَا أُمِرُواْ إِلاَّ لِيَعْبُدُواْ إِلَهًا وَاحِدًا لاَّ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ سُبْحَانَهُ عَمَّا يُشْرِكُونَ
اينان دانشمندان و راهبان خود و مسيح پسر مريم را به جاى خدا به الوهيت گرفتند با آنكه مامور نبودند جز اينكه خدايى يگانه را بپرستند كه هيچ معبودى جز او نيست منزه است او از آنچه [با وى] شريك مى‏گردانند..
با گذشت دو هزار و شانزده سال از تولد رسول و پیام آور الهی مسیح ابن مریم ، آموزه های وحیانی این پیامبر همچنان مبشر اخلاق عدالت و رحمت در میان انسانهاست. در اروپا و آمریکا و آسیا و آفریقا گروندگان به پیام این پیامبر الهی ، اموزه های او را در حوزه ارتباط معنوی انسانها اگر به درستی عمل کنند، بدون شک اروپا و آمریکای پیرو این پیام آور الهی نمی توانند مبلغ و ترویج کننده خشونت و سازندگان انواع سلاحهای کشتار جمعی باشند.
در گرامیداشت یاد و مرام این پیام آور الهی اروپا و آمریکا باید با پیروی کامل از آموزهای آن، در دفاع از حقوق مردمان ستم دیده به کمک آنها شتافته و جنگ و خشونت را با سازماندهی دموکراسی، و تضمین اعلامیه جهانی حقوق بشر توسط حاکمیتهای برگزیده از سوی مردم، برای همیشه از زندگی بشر حذف کنند.
پیام همه منادیان الهی از آدم تا خاتم نفی خشونت و تبعیض و استقرار قسط و عدالت بوده است. اما مدعیان نیابت از سوی آنان امروزه بر خلاف مرام آنها دنیا را در کشاکش انواع خشونتها رها کرده و نسبت به مسئولیتهای اولیه خود نیز پاسخگو نیستند. نهضت دموکراسی توحیدی با تبریک و تهنیت به همه باورمندان موحد ستم ستیز و عدالت جو ، بر این اصل مهم تأکید دارد که باورمندان به این پیام آوران الهی باید هرچه زودتر زمین را از ستمکاران پاک کرده و این حکم کتاب پیامبر خاتم را متحقق سازند. وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِن بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ ﴿۱۰۵﴾ و در حقيقت در زبور پس از تورات نوشتيم كه زمين را بندگان شايسته ما به ارث خواهند برد ( قرآن سوره انبیاء آیه صد و پنج .
نهضت دموکراسی توحیدی دسامبر 2015 برابر با دی ماه 1394 هجری ..شمسی )