برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

انفجار پلاسکو و قربانیان بی گناه آن

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَا لَكُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ وَلِيًّا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ نَصِيرًا.

و چرا شما در راه خدا [و در راه نجات] مردان و زنان و كودكان مستضعف نمى ‏جنگيد همانان كه مى‏ گويند پروردگارا ما را از اين شهرى كه مردمش ستم‏پيشه‏ اند بيرون ببر و از جانب خود براى ما سرپرستى قرار ده و از نزد خويش ياورى براى ما تعيين فرما.

مردم ایران بعد از کودتای 30 خرداد 1360 خمینی و شرکاء بر علیه اصل جمهوریت و اسلام  در سرزمین خود توسط این مافیا به اسارت گرفته شده اند. کشتارها و زندانها و شکنجه آمارش در طی این سالیان  بی سابقه است. کشوری ثروتمند با مردمی مستعد ساختن ایرانی آباد و آزاد ، توسط این حکومت فرعونی به سرزمین فقر و خودکشی و کارتون خوابی تبدیل شده است.

انفجار پلاسکو، و کارکنان و آتش نشان هائی که در این فاجعه قربانی شدند، از محصولات این حکومت جائر و فرعونی است. تنها حکومت و عمال سرکوبگر و غارتگر آن  به ویژه  آخوندیسم از تضمین ها ی لازم جانی و مالی برخوردار هستند.

از این رو ما ضمن همدردی و تسلیت به خانواده های این قربانیان  آتش ستم نظام فرعونی ، از مردم ایران می خواهیم که  برای نجات از این سیستم فرعونی و ایران بر باد ده و جنگ افروز ، ندای خودشان را برای حمایت جهانی به گوش دنیا  برسانند. اپوزیسیون بیرون از نظام در انعکاس این ندای مردم باید بیش از این تلاش کند. در ایه آغاز این گفتار همه مترجمین اهل را مردم  ترجمه کرده اند در صورتی که  اهل در اینجا سرپرستان یعنی همان حاکمیت است.  چونکه آیه  تأکید دارد بر این مقوله که از جانب خودت ولی و سرپرستی برای ما بفرست. زمانی که حاکمیت  نماینده واقعی مردم باشد میتوان انتظار یاری و حمایت او از مردم را  داشت.  از حکومتی که کارنامه اش  جز جنایت و خیانت و فساد نیست  نمی توان  انتظار بهروزی طبقات ضعیف جامعه و تمام مردم را  داشت.

کسانی که این امید واهی را با  تقسیم این مافیا به جناح و غیره  هر از گاهی سر میدهند از نوچه ها و عوامل لباس شخصی همین مافیا هستند. عده ای از این سیاه لشکر تحت عناوین مختلف در خارج و عده ای هم در داخل تمامی سعی شان بر این است که جنایتها و خیانتهای این حکومت  را بر اساس تز استعماری ارتجاعی وضد قرآنی  تحت نام  دخالت دین در دولت  توجیه و تفسیر کنند. و مردم مسلمان ایران و نسل جوان به خوبی می دانند که  این نظام  تمامی هویتش  در عملکرد ضد قرآنی او خلاصه شده است.

پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی  بر اساس  تز اسلام منهای آخوند … سلام بر همه شهیدان و مبارزین راه آزادی

نهضت دموکراسی توحیدی …دی ما95 13 برابر با ژانویه 2017 میلادی