برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

قیام مردم شیراز با شعار توپ .تانک. فشفشه

 

توپ ، تانک، فشفشه …آخوند باید کشته شه …

امروز مردم به جان آمده در شیراز با شعار توپ.تانک.فشفشه….آخوند باید کشته شه …به رویاروئی با نظام ضد جمهوری و ضد اسلامی مافیای ولایت مطلقه آخوندیسم بر آمدند. عزم نسل جوان که با ذره دره وجود خود آثار و عوارض این دیکتاتوری مافیائی و قاتل را تجربه کرده اند ، برای رویاروئی نهائی تمام عیار در شعارهای آنها بازگو می شد .  همین نسل به راستی در شورش دی ماه اعلام کردند ..اصلاح طلب ..اصول گرا …دیگر تمام است ماجرا …چون یقین داشتند که اصلاح طلب و اصولگرائی در این مافیا نیست .در اینجا مسئولیت انسانی و حقوق بشری همه دولت ها و ملتهای برخوردار از دموکراسی و معتقد به اعلامیه جهانی حقوق بشر این است که از این خیزش مردم حمایت همه جانبه  کنند ، تا اینکه مردم و به خصوص نسل جوان بتوانند نیروی مسلح این نظام مافیائی را خلع سلاح و تسلیم اراده آزادی خواهانه خویش سازند.نهضت دموکراسی از بدو تولد خود در تاریخ سیاسی ایران بر حمایت همه جانبه بین المللی از مردم ایران در برکناری این مافیا از قدرت تأکید داشته و دارد. نظامی که  به هزار زبان تا کنون بر مردم ایران و جهان اثبات کرده که هیچ  سنخیتی با آزادی و حقوق بدیهی مردم ایران به عنوان یک شهروند ندارد. از این رو ما ضمن تأکید بر حمایت جدی بین المللی از همه اقشار مختلف جامعه می خواهیم که همدیگر را در این روز های تعیین سرنوشت تنها نگذارند . به گفته قرآن … إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثِيرًا وَانْتَصَرُوا مِنْ بَعْدِ مَا ظُلِمُوا وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ.

مگر كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده و خدا را بسيار به ياد آورده و پس از آنكه مورد ستم قرار گرفته‏ اند يارى خواسته‏ اند و كسانى كه ستم كرده‏ اند به زودى خواهند دانست به كدام بازگشتگاه برخواهند گشت.

پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی در ایران زمین ….. سرنگون باد  نظام سرکوب و شکنجه و غارت دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم

نهضت دموکراسی توحیدی …یازده مرداد 1397 برابر با 2 آگوست 2018