سالروز تولد مسیح ابن مریم(ع) پیامبر رحمت و نفی خشونت گرامی باد

2018-12-26 ، اطلاعیه ها

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذْ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ يَا مَرْيَمُ إِنَّ اللَّهَ يُبَشِّرُكِ بِكَلِمَةٍ مِنْهُ اسْمُهُ الْمَسِيحُ عِيسَى ابْنُ مَرْيَمَ وَجِيهًا فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَمِنَ الْمُقَرَّبِينَ

[ياد كن] هنگامى [را] كه فرشتگان گفتند اى مريم خداوند تو را به كلمه‏ اى از جانب خود كه نامش مسيح عيسى‏ بن‏مريم است مژده مى‏ دهد در حالى كه [او] در دنيا و آخرت آبرومند و از مقربان [درگاه خدا] است.

با ورود به سال 2019 میلادی  دنیای اسیر جنگ و استبداد و ترور و خفقان بازهم با استمداد از پیام  بانیان مکتب توحید، در تلاش است خود را از خشونت و بیداد فلسفه های ماتریالیستی ضد اخلاق رها سازد. پیام آگاهی بخش و آزادی بخش این معلمان توحیدی است که قادر است، این انسان اسیر در انواع خشونت را به وادی امنیت و سلامت هدایت کند.اما مردمان اسیر و تشنه این پیام آگاهی بخش و آزادی بخش، مواجه با روحانیتی هستند که به نیابت جعلی از سوی پیامبران توحیدی ، انواع جعل و سانسور ها را به نام سنت در میان مردمان ترویج کرده، و کماکان این توده مردم را از شناخت واقعی پیام این پیام آوران الهی مانع شده اند. کافی است با مراجعه مستقیم به کتاب این رسولان الهی ، و دریافت پیام  آنان از متن کتاب ، خود و جامعه انسانی را از انواع خشونتها پاک سازی کنیم . امروز فلسفه های ماتریالیستی ضد اخلاق مروج  انواع خشونتهای سازماندهی شده هستند بطوریکه  انسان پیشرفته در تکنیک و علم  قادر به نابودی کره زمین است. برای  پیشگیری و رفع  این خطر با توجه به تجربه های کلان مدیریتی، باید جامعه انسانی را مسلح به فلسفه اخلاقی در سیاست سازیم که صلح و آزادی و برخورداری همه انسانها از 30 ماده حقوق بشر را میسر می سازد. این مهم تنها با اتکا به ارزشهای اومانیستی مکتب توحیدی  این رسولان الهی میسر است.

سلام بر مسیح این مریم  و مادرش   سلام بر آزادی خواهان و عدالت پیشگان

نهضت دموکراسی توحیدی ….دسامبر 2018 میلادی  برابر با دی ماه1397هجری شمسی