برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

در گرامیداشت هفتاد و یکمین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر

الرحیم                                                 

وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ وَحَمَلْنَاهُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَرَزَقْنَاهُمْ مِنَ الطَّيِّبَاتِ وَفَضَّلْنَاهُمْ عَلَى كَثِيرٍ مِمَّنْ خَلَقْنَا تَفْضِيلًا.

به راستى ما فرزندان آدم را گرامى داشتيم و آنان را در خشكى و دريا [بر مركبها] برنشانديم و از چيزهاى پاكيزه به ايشان روزى داديم و آنها را بر بسيارى از آفريده ‏هاى خود برترى آشكار دادیم..قرآن کریم سوره اسراء ایه 70

در کتاب ما مسلمانها انسان برای اولین بار، به عنوان موجودی دارای حقوق و مسئولیت تعریف شده است، غرب بعد از پشت سرگذاشتن دوران قرون وسطی یعنی حاکمیت پاپیسم و دو جنگ جهانی،  اعلامیه حقوق بشر در 30 ماده را به عنوان یک میثاق بین المللی تصویب کرد. هیچگدام از کشورهای کمونیستی این بیانیه را نپذیرفتند و تنها کشورهای لیبرال آن را امضا کردند. اما همین امضا کنندگان نیز در رقابت با قطب کمونیستی در تصاحب بازار و مواد خام کشورهای جهان سوم ، اجرای این طرح در کشورهای مذکور را در سازش با حکومت های دست نشانده به تعویق انداختند. عملی نشدن 30 ماده این اعلامیه در کشورهای جهان سوم ، مردمان این سرزمین ها را دوچار انواع فقر سیاسی و اقتصادی کرد. در ایران تحت حاکمیت کودتاچیان شاهنشاهی و آخوندشاهی،تا کنون مواد این اعلامیه به مانند حامیان  اش در زندان ویا گورستانهای گمنام و یا آواره از کشور خویش هستند.نهضت دموکراسی توحیدی با توجه به جایگاه استراتژیک این اعلامیه  در استقرار و تعمیق دموکراسی در جهان، به خصوص  جهان سوم ، طی یک بیانیه خواستار آن شد که پشتوانه ارزشی پول در این کشورها به جای تبادل و تعامل اقتصادی ، عمل کردن به مواد این اعلامیه باشد. بدون شک با انجام این مهم دولتها به همراه ملتها برای قوی تر شدن اقتصاد خود ناچار خواهند بود به عنوان یک ضرورت به مواد این اعلامیه پایبند باشند. ایران در اسارت دیکتاتوری ضد جمهوری و ضد اسلامی آخوندیسم ، به شدت نیاز به حمایت بین الملی برای عملی کردن این اعلامیه در سرزمین خویش است. امید است جهان برخوردار از مواهب این اعلامیه در حمایت همه جانبه از مردم ایران برای دستیابی به حقوق مندرج در این اعلامیه بیش از این زمان را به نفع دیکتاتوری حاکم از دست ندهند.

سلام بر شهدای راه آزادی …مرگ بر اصل  ضد جمهوری و ضد اسلامی  ولایت مطلقه آخوندیسم

زنده باد دموکراسی توحیدی آلترناتیودموکراتیک ایران فردا

نهضت دموکراسی توحیدی   10 دسامبر 2019 برابر با آذر ماه 1398 هجری /شمسی