Press enter to see results or esc to cancel.

گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

هموطنان آزاده و تلاشگر در راه آزادی

سی و چهارسال از تجربه ملی ما در سال 57 گذشت، اما ملت ایران همچنان در زندان ارتجاع و استبداد ولایت مطلقه آخوندیسم بسر میبرد. باورمندان به اصول و آرمانهای انقلاب در مصاف با استبداد ولایت مطلقه از هستی خود مایه گذاشته و انواع فداکاریها و رنج ها را پذیرا شده اند.

اما توطئه های استعمار و ارتجاع از طریق نظام ولایت مطلقه آخوندیسم یکدم این نسل را رها نکرده و همچنان او را در محاصره خود دارد.

نسل انقلاب با ایستادگی و فداکاری حداکثر قادر شد نسل دوم را از سانسور و تحریف ولایت مطلقه رها ساخته و این نسل را در مبارزه برای ازادی با خود همراه سازد.

مقاومت جانانه نسل دوم با پیشکسوتی شهدائی چون عزت ابراهیم نژاد و اعرابی و ندا و ستار بهشتی ارکان نظام ولایت ولایت مطلقه را به لرزه انداخته است.

درگیری باندهای مخوف ولایت بیانگر این حقیقت است که نسل دوم فضای مانور او را محدود کرده و ریزش درونی این باندها بر این حقیقت اذعان دارد.

انقلابی که معلم شهیدش با تز اسلام منهای آخوند دکتر علی شریعتی بود و مجاهد و فدائی اش رضائی و گلسرخی و ملیون مصدق تبار از همان ابتدای امر با هژمونی ولایت مطلقه آخوندیسم در تضاد بود.

طبق سنت مرسوم در تحلیل ها ، بیلان خرابکاریها و فسادهای این رژیم در قتل و غارت و سانسور و شکنجه و تروریسم دولتی، بر اساس اسناد ملی و بین المللی معتبر، او را پدر خوانده دولتی مافیای بین المللی میتوان خطاب کرد. در تحلیل سالیانه به مناسبت سالروز انقلاب اسلامی بهمن، معمولا به فساد و خرابکاریهای حاکمیت پرداخته میشود ، بدون اینکه راه حلی برای پایان این معضل ارائه گردد.

تکرار این بازگوئی و بازشماری شهدا و زندانیان و غارتها، به نوعی تبدیل به یک سنت عوام زده در حوزه باورهای دینی شده است. همانطور که روضه خوانی و سینه زنی مرسوم توسط آخوندیسم برای سرور آزادگان امام شهید حسین ابن علی و یارانش به این سرنوشت دچار شده است.

مردم عزادار و علاقمند به این امام پاکباز بعد از اتمام این ایام طبق سنت مرسوم همچنان در تحت ولایت یزیدیان زمان، منتظر عاشورای بعدی می باشند. تحریف گران و سانسورچیان حرفه ای تحت نام مبلغ دین زمانیکه عاشورا را به سنتی جامد و تکراری تبدیل می کنند، بدون شک انقلاب اسلامی بهمن را خیلی ماهرانه تر در بن بست ولایت مطلقه از هستی خویش ساقط میسازند.

از این رو ما بعد از گذشت 34 سال از آن پیروزی، و سانسور و زندانی شدن اهداف آن توسط ولایت مطلقه آخوندیسم، در بازخوانی این تجربه در تاریخ سیاسی خود، باید پرده اوهام و غفلت را کنار زده و قیام کنیم به انجام مسئولیتهای مشخص زمان.

بنابراین در این بازگشت و یا توبه با مراجعه به سوره کوتاه قرآن یعنی والعصر … خود را بازیابیم و به مسئولیتهای خود با تمام توان پاسخگو باشیم .والعصر ان الانسان لفی خسر الا الذین آمنو و عملو الصالحات و تواصو بالحق و تواصو بالصبر.پس ایمان باید در عمل صالح بیان شود و نه در حسنات و این اعمال صالح زمانیکه یک ملت در زندان استبداد است، بدون شک از طریق مبارزه با این طاغوت تحقق پیدا می کند.

مِنَ النَّاسِ مَن يَعْبُدُ اللَّهَ عَلَى حَرْفٍ فَإِنْ أَصَابَهُ خَيْرٌ اطْمَأَنَّ بِهِ وَإِنْ أَصَابَتْهُ فِتْنَةٌ انقَلَبَ عَلَى وَجْهِهِ خَسِرَ الدُّنْيَا وَالْآخِرَةَ ذَلِكَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِينُ. و از ميان مردم كسى است كه خدا را فقط بر يك حال [و بدون عمل] مى‏پرستد پس اگر خيرى به او برسد بدان اطمينان يابد و چون بلايى بدو رسد روى برتابد در دنيا و آخرت زيان ديده است اين است همان زيان آشكا ر.قرآن سوره حج آیه.یازدهم.

هموطنان رژیم ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ، با گماشتن پاسدار احمدی نژاد بر منصب ریاست جمهوری،نظامی ها را که در حاشیه قدرت بودند ، شریک تمام عیار خود کرد. تا از آنها برای بقای خود بر تخت حاکمیت استفاده کامل کند.

در تمام کشورهای استبداد زده سنت این بوده است که قدرت سیاسی سرکوبگر و غارتگر به مافیای نظامی خود متکی باشد. حکومت سرهنگها در آمریکای لاتین و حکومتهای کمونیستی در اقصی نقاط جهان همگی در سازماندهی کلان خود متکی به اهرم قوای نظامی بوده و هستند.

هرگاه این نظامیان که مافیای مالی هم هستند، در غارت املاک با مافیای بوروکراتیک دچار اختلاف گردند، باید منتظر کودتا بود. در واقع سپاه بوسیله احمدی نژاد نخستین مرحله کودتا را پشت سر گذاشته ، و حال در تلاش برای تضمین بقای آن است. اگر احمدی نژاد قادر شود در مذاکرات اتمی هم مسئله را به نفع خود حل کند، روحانیت کاملا خلع سلاح خواهد شد.

آنگاه این روحانیت خلع سلاح شده که مواجه با انواع انتقام های مردمی است، باید احمدی نژاد را بر کرسی ولایت نشاند، تا قادر به حفظ خود از مردم به جان آمده باشد.

اما احمدی نژاد و حامیانش در سپاه به روشنی اعلام کرده اند که احتیاج به شریک پر دردسر ندارند. روحانیت با ازدست دادن اعتبار سنتی مورثی خود در طی 30 حاکمیت ظالمانه ، اینک جز سپاه یاوری ندارد، هرگاه این ستون تک پایه نیز خود به لرزه در اید ، واژگونی تخت ولایت مطلقه حتمی است.

بنابراین سازماندهی جانشین برای تدارک یک آلترناتیو دموکراتیک با اصل جمهوریت بایستی از ویروس کشنده و ویرانگر ولایت مطلقه تاج و عمامه عاری باشد.

فراموش نکنیم که وصیت صد ها هزار شهید در حاکمیت ولایت مطلقه و کودتائی شاه و آخوند، با این شعار در صفیر گلوله ها بیان شده است … زنده باد آزادی زنده باد حاکمیت مردم یعنی اصل جمهوریت در تشکیل نهاد حکومت.

سلام بر شهدای راه آزادی سلام بر تمامی مبارزین و کوشندگان راه آزادی در داخل و خارج

مرگ بر اصل ولایت وقیح زنده باد دموکراسی توحیدی

نهضت تشیع علوی … بهمن ماه 1391 برابر با فوریه 2013