Press enter to see results or esc to cancel.

گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید موسی خیابانی و الگوی زن مسلمان اشرف و همه مجاهدین همراه آنان

بسم الله الرحمن الرحیم

لاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ.

 

هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏اند مرده مپندار بلكه زنده‏اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى‏شوند (۱۶۹)

در 19 بهمن 1360 سردار شهید مجاهد قهرمان موسی خیابانی به همراه زن مجاهد اشرف و تعدادی دیگر از مجاهدین توسط رژیم خمینی به شهادت رسیدند. این روزها در تاریخ سیاسی یاد آور حماسه آزادیخواهی و مقاومت یک ملت به نمایندگی چنین سردارانی در مقابل ارتجاع و استعمار است.

بنابراین ملتی که توانا به خلق چنین حماسه ها و زایش و پرورش چنین قهرمانانی باشد بدون شک تسلیم ذلت نخواهد شد.

ذلتی که دیکتاتور های کودتاچی از تبار شاه و شیخ در پیروی از فرامین استعمار گران برای مردم ایران تدارک دیده اند، با مقاومت و حضور این حماسه سازان، تنها چند صباحی قادر است مردم ایران را از دستیابی به آزادی و دموکراسی مانع شود.

و به تعبیر قرآن تمامی طرحها و بزرگ نمائی های آنها در مقابل عزم یک خلق که توسط چنین زنان و مردانی نمایندگی میشود ، به مانند لانه عنکبوت است.

تخت و بارکه دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم سرانجام با جوشش خون همین سرداران در قلوب خلقی به پاخسته، خانه عنکبوتی آنها را ویران خواهد کرد.

امروز سردار خیابانی به همراه اشرف قهرمان و همه مجاهدین و مبارزین ،در عزم یک ملت به پاخاسته برای آزادی در نبرد با دیکتاتوری ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم نمایندگی میشوند، و اگر فداکاری و عزم آهنین چنین زنان و مردانی نبود، لاجرم نسل دوم تسلیم همه ترفندهای دیکتاوری آخوندیسم می شدند.

همانطور که در حبهه روبرو همراه و همکام با رژیم عده ای فرصت طلب از چپ و راست مدام آیه یأس و تسلیم و سازش بر گوش مردم خوانده و برای لقمه نانی و یا تصدی مقامی انواع سازشها و همکاری ها را در بازار سیاست ترویج و تبلیغ می کنند.

در آن روزی که مردم ایران با قیام بر علیه دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم آن را به زباله دان تاریخ بسپارند، سردار آزادی همراه با همه زنان و مردان آزاده و مجاهد، باردیگر این سخن خودش را تکرار خواهد کردکه ( نیروهای میرا از تاریخ حذف خواهند شد )

این کلام سردار شهید مضمونی روشن از این بیان قرآنی است که می فرماید. لَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا مُعْجِزِينَ فِي الْأَرْضِ وَمَأْوَاهُمُ النَّارُ وَلَبِئْسَ الْمَصِيرُ و مپندار كسانى كه كفر ورزيدند [ما را] در زمين درمانده مى‏كنند جايگاهشان در آتش است و چه بد بازگشتگاهى است (.قرآن مجید سوره نور )

سلام بر سردار شهید موسی خیابانی و اشرف قهرمان الگوی زن مسلمان و همه مجاهدین شهید همراه آن دو

سلام بر آزادی زنده باد دموکراسی توحیدی آلتر ناتیو دموکراتیک ایران فردا

مرگ بر اصل ولایت فقیه

نهضت دموکراسی توحیدی بهمن ماه 1392 برابر با فوریه 2014 میلادی