Press enter to see results or esc to cancel.

به مناسبت شهادت مجاهد خلق غلامرضا خسروی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏اند مرده مپندار بلكه زنده‏اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى‏شوند.قرآن سوره آل عمران آیه 169

رژیم دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ، با کودتای 30 خرداد 1360 بر علیه جمهوریت و اسلامیت ، بنیان نظامی را بر اساس اصل ولایت مطلقه آخوندیسم نهاده است که ، تنها با سرکوب و سانسور و اعدام و غارت میتواند بر تخت قدرت باقی باشد.

بسیاری این زبان گویای دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ، بر اساس لفاظی های هیستریک بر علیه آمریکا  را ، به  عنوان  مبارزه بر علیه “امپریالیسم”  تلقی کرده و پیرو خط او شدند. توده / اکثریتی خط امامی از این توهم سیاسی و دستوری به وجود آمد.

از این رو  خمینی و شرکاء  در تخریب دست آوردهای انقلاب اسلامی  با استفاده از اهرم سرکوب و اعدام  و سانسور و رابطه پنهانی با جهان غرب، توانسته  مردم  ایران را در زندان و خیابان و حتی خارج از ایران ،  با اعدام و ترور  و غیره  مواجه سازد.

شهید مجاهد غلامرضا خسروی  آخرین قربانی دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم  نخواهد بود، کما آنکه قبل از او هم  هزاران  نفر از  بهترین فرزندان مردم ایران  در خاوران و سراسر ایران  بدون هیچ نشانی  دفن شدند.

کاروان شهدا در تاریخ سیاسی به رهبری امام شهید حسین ابن علی و یارانش ، درسهای بسیاری را در مبارزه با خصم  به وفاداران  آزادی و عدالت داده است .

ازجمله این درسها  این است که برای غلبه بر دشمن  باید  در حوزه تعادل قوا کفه مبارزین و آزادیخوان سنگینتر باشد. امروز برای عملی شدن این اصل مهم  نیاز به حمایت قاطع  بین المللی  یک ضرورت قطعی است.

این رژیم در عرصه تعادل قوا با اتکا به پول نفت و لشکرهای بسیج شده به وسیله این پول، و حذف کردن اکثر راست قامتان نسل انقلاب با ترور و اعدام ، تنها در مواجه با یک قدرت برتر از خویش، تسلیم  خواهد شد.

نهضت دموکراسی توحیدی در طی این سالیان بارها بر این حقیقت تأکید کرده است که  اپوزیسیون  ناتوان و شکست خورده ، در جنگ نا برابر با این رژیم،  باید به این حقیقت اذعان کند.

باید مردم ایران و خود را از این توهم  اسطوره ای و شاهنامه  فروغی ساخته  فارغ سازد.  سپاه پاسداران و روحانیتی که  در خدمت این  نیرو است ، تنها زمانی از موضع  سرکوب و اعدام و غارت عقب نشینی خواهد کرد، که   تعادل قوا  از آن مردم  و نیروی سیاسی محور باشد.

شهیدانی چون غلامرضا و هزاران قبل از او با فدیه جان خود در مقابل این رژیم  ایستاده اند،  تا  به ما  بگویند که برای به زمین زدن این خصم  باید از موضع  قوی تری وارد نبرد شد.

اگر نمی خواهیم  این  نمایشنامه  تراژدیک  همچنان تکرار شود،  بایستی به  حقیقتی اعتراف کنیم که  در طی این سالیان نبرد نابرابر آن را نادیده گرفته ایم.

و آن حقیقت  تکرار گفته و نوشته های سالیان  ما  از مقطع  طرح  رفراندوم  از سوی شخصیتهائی چون دکتر ملکی  است.

سپاه پاسداران  مسلح به  پول نفت و حق وتوی دو قدرت بین المللی،  و همکاریها و همراهی های دیپلماتیک اروپا،  باید از این امکانات  خلع سلاح شود.

روحانیتی که اینک به رهبری خامنه ای  با اتکا بدین نیرو ، در مقابل مردم و جنبشهای حداقلی ایستاده است، هیچگاه با این نوحه سرائی ها و محکوم کردن های دیپلماتیک  و فرمالیستی جنایتش ، از موضع  سرکوب و غارت عقب نشینی نخواهد کرد.

پیام  شهیدان  راه آزادی در مصاف با  دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ،  تنها  بر ادامه  راه  آنان  با  اتخاذ شیوه  های این شهیدان خلاصه نمیشود ،  بلکه  در تقویت جبهه  مردم  با امکانات  قوی تر از دشمن میتوان  به  هدف آنها  دست یافت.

به جای اینکه  هر گروه و سازمان و شخصی  لابی  شخصی و انحصاری برای پیش بردن  اهداف خود ، جستجو کند، بایستی  حمایت  روشن و قاطع  بین المللی  از مردم  ایران را  شیوه  خود کرد.یقین داشته باشید تا زمانیکه رژیم خمینی در پوشش انواع باندهای مافیائی آن بر اریکه قدرت باشد ، فرزندان رشید و مبارز ایران بر چوبه دار و میادین تیرباران خواهند بود.

با سلام بر شهیدان  راه  آزادی     مرگ  بر دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم

زنده باد دموکراسی توحیدی آلترناتیو دموکراتیک ایران فردا

نهضت دموکراسی توحیدی خرداد ماه 1393 هجری  برابر با  جون 2014 میلادی