برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

روبین عاطفی هم بازداشت و زندانی شد.

۱۳۹۳/۰۸/۱۵- به گزارش ملی – مذهبی در پی اعتراض آقای رویین عطوفت فعال فرهنگی به حکم بدوی، رای دادگاه تجدید نظر به ایشان ابلاغ شده است. طبق این رای، دادگاه تجدید نظر حکم بدوی شامل ده سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از فعالیت در احزاب، گروهها و دسته جات سیاسی و فعالیت در فضای مجازی، رسانه ها و مطبوعات را تایید کرده است.

 

در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ بیست نفر از مامورین وزارت اطلاعات با ورود به خانه شخصی ایشان و درحالیکه یکی از جلسات فرهنگی شورای رنگین کمان در حال برگزاری بود، رویین عطوفت را دستگیر و به اوین بردند. این جلسات فرهنگی از سال ۱۳۸۳ در آخرین جمعه هر ماه در خانه آقای عطوفت برگزار می گردید. آقای عطوفت در تاریخ ۱۹ تیر ۹۲ بعد از ۵ ماه با وثیقه از زندان اوین آزاد شد. بعد از احضار خانوادگی ایشان به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات و چندین نوبت احضار کتبی و تلفنی به دادسرای اوین، بالاخره در تاریخ ۸ تیر ۹۳ به دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی احضار و به اتهام «تاسیس گروهک غیرقانونی و ضدامنیتی موسوم به شورای رنگین کمان در راستای همکاری با گروهک غیر قانونی ملی-مذهبی ها و همچنین فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی از طریق صدور و امضای بیانیه های ضد امنیتی» محاکمه شد.

 

وی سپس در ۱۸ تیر امسال به دادگاه انقلاب شعبه ۱۵ احضار و حکم ۱۱ سال حبس و ۲ سال محرومیت از فعالیت به صورت حضوری به رویت ایشان رسید. وی در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۳ اعتراض خود به حکم بدوی را به دادگاه تجدیدنظر ارسال کرد که بلافاصله پس از ۵ روز در تاریخ ۲۶ مرداد ۹۳ رای توسط مستشاران شعبه ۵۴ آقایان بابایی و پورعرب صادر گردید. در تاریخ ۵ آبان رای صادره از دادگاه تجدید نظر به خانه شخصی ایشان ابلاغ شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

طبق گزارش فوق در ویب سایت  جریان  موسوم  به  ملی و مذهبی آقای عطوفت به دلیل فعالیت فرهنگی توسط عمال دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم  دستگیر و بازداشت شده است. این جریان در سازش و مصالحه  با  رژیم  ضد انسانی و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ، کما کان منتظر معجزه  اصلاحات از درون این مافیاست. و به همین  خاطر حتی در خارج از کشور هم با حضور در رسانه های فارسی زبان به تبلیغ خاتمی و روحانی مشغول است. !!!

و این امید و انتظار واهی را  در مخاطبین ایجاد می کند که  همچنان منتظر اصلاحاتی باشید که خاتمی و روحانی وعده  داده اند.!!

به همین خاطر بخشی از دانشجویان که  تبارشان  به قیام  18 تیر به رهبری شهیدانی چون عزت ابراهیم نژاد میرسد  و نسلی که  از جریان سبز بدانها پیوسته اند، دیگر این گونه سازشها و ذلت ها را بر نمی تابند.

آنها در گفتار و رفتار بارها صف خود را از اینگونه  چانه زنی ها در پیشگاه ولایت فقیه  جدا کرده ، و خواستار تعیین تکلیف تمامیت نظام شده اند. دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم و عمال نفت خوار آن مطمئن باشند که سرنوشتی جز صدام و قذافی و امثالهم نخواهند داشت.

دستگیری ها و شکنجه و زندان و اعدام  و سانسور و ترور  ذات  دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم  است و جز این نمی تواند باشد. بنابراین برای رهائی از زندان و ترور و فقر، ملی و مذهبی ها  بیش از این معطل چانه زدن  با خاتمی و روحانی نباشند.

به  یاد آورند  هدا صابر و هاله سحابی را که چگونه  همین  خاتمی و روحانی و رفسن جانی در همراهی با رهبر آنها را مظلومانه کشتند. و هم چنین قتل های زنجیره ای و اعدامهای 67 و قبل از آن را …همه این اسناد زنده  شهادت میدهند که  تا این  دیو ولایت مطلقه  با  بازوی سپاه پاسداران  حاکم بر آن کشور است ، سرنوشت ما  سیاه تر از این هم خواهد شد.

سلام  بر شهدای راه  آزادی   سرنگون باد دیکتاتوری ولایت مطلقه  آخوندیسم

پیش به سوی  استقرار دموکراسی توحیدی در ایران زمین

نهضت دموکراسی توحیدی .. نوامبر 2014 برابر با آبان ماه 1393