برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

در گرامیداشت سالروز شهادت بنیانگذاران شهید سازمان مجاهدین خلق

بسم الله الرحمن الرحیم

لَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿۱۶۹﴾ و

هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏ اند مرده مپندار بلكه زنده‏ اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند

از مصادیق این روزی دادن همانا گسترش و اعتلای اندیشه قرآنی این شهدا برای دست یابی مردم به یک نظام حقوق سالار است.

چهار خرداد در تقویم سیاسی ما یاد آور حماسه ایدئولوژیک مجاهدان و آزادیخواهانی است که طرحی نو در کارزار سیاسی با دشمن آزادی ، برای نسل مخاطب و نسلهای آینده  ارائه  دادند.

در این روز مجاهد کبیر شهید محمد حنیف نزاد، بنیانگذار سازمان مجاهدین خلق   به همران  یاران ثابت قدم خویش ، توسط رژیم کودتاچی شاه  تیرباران شدند. آنها که آموزه های قرآن را به عنوان مجاهد خلق در مبارزه با دشمنان  آزادی  تفسیر و تعبیر میکردند، در این مسیر طرحی نو در افکندند.

با شهادت حنیف کبیر ویارانش اسلام شناسی فقاهتی و ارتجاعی حوزه، به همراه یار دیرینه اش  سلطنت متکی به  اساطیر و افسانه ، و تاریخ بر ساخته فرهنگستان، دریافتند که نسلی جدید با اتکاء بر ارزشهای عدالت خواهانه قرآن وارد میدان نبرد شده است. این کارزار سترگ و ایدئولوژیک حنیف وقتی در حسینیه ارشاد معلم شهید دکتر شریعتی با تز اسلام منهای آخوند، پیوند خورد،  سلطنت و روحانیت را در یک بن بست استراتژیک قرار داد.

با  اتکاء به  این میراث عظیم ایدئولوژیک بود که  ارتجاع حوزه ای  یا  آخوندیسم  در همان اوان کار قادر نبود در یک مصاف  ایدئولوژیک  با  مجاهدین و نسلی که  شریعتی معلم شهیدش بود  در یک  انتخابات آزاد ، شانس توفیق خود را به آزمون گذارد.

آخوندیسم  با طرح  اصل ولایت مطلقه خود ، و با به خدمت گرفتن  نیروهای امنیتی نظام  سابق ، در مقابل نسل انقلاب که اینک مسلح  به  تز  اسلام منهای آخوند  ، و با اراده  انقلابی  که حنیف و یارانش الگوی آن بودند،  روبرو بود به کشتار و کودتا متوسل شد. با تبدیل اصل جمهوریت و اسلام به ولایت مطلقه فقیه تو سط خمینی و شرکاء که قرآن آن را به صراحت فساد در زمین میداند.فَهَلْ عَسَيْتُمْ إِنْ تَوَلَّيْتُمْ أَنْ تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ وَتُقَطِّعُوا أَرْحَامَكُمْ(پس [اى منافقان] آيا اميد بستيد كه چون [از خدا] برگشتيد [يا سرپرست مردم شديد] در [روى] زمين فساد كنيد و خويشاونديهاى خود را از هم بگسليد.آخوندیسم مسلح با امکانات ابزار و افراد سلطنت ساقط شده ،هژمونی مدیریت را از آن خود کرد..اینک اصل فدای حداکثر شهید بنیانگذار با  تز اسلام منهای آخوند معلم شهید شریعتی  موجی از نسل جوان را وارد کارزار کرده است که جز ویرانی بیت العنکبوت ارتجاع  آخوندیسم و برپائی  دموکراسی توحیدی  هدفی دیگر ندارد. سلام بر شهید بنیانگذار حنیف کبیر و یاران ثابت قدمش …مرگ بر اصل ولایت مطلقه آخوندیسم …پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی  بر اساس تز اسلام  منهای آخوند

نهضت دموکراسی توحیدی  خرداد ماه 1396 برابر با مای 2017 میلادی

..