هیجدهمین سالگرد قتل های زنجیره ای توسط دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم

2017-11-23 ، اطلاعیه ها

                                 

وَمَنْ يَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِيهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا  عَظِيمًا

. و هر كس عمدا مؤمنى را بكشد كيفرش دوزخ است كه در آن ماندگار خواهد بود و خدا بر او خشم مى‏ گيرد و لعنتش مى ‏كند و عذابى بزرگ برايش آماده ساخته است.

در هیجدهمین سال قتل های زنجیره ای توسط دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم، قاتلان و شکنجه گران همچنان بر تخت قدرت هستند و به کشتار و سانسور و غارت مردم ایران ادامه میدهند.

جانباختگانی چون فروهر ها و دکتر مجید شریف ، محمد مختاری و پوینده کسانی بودند که در حوزه مرزبندی سیاسی با رژیم به یک روش قهر آمیز معتقد نبوده ، و همه تلاش آنها در راستای  آگاهی درست دادن به مردم، و اعتراض قلمی به بعضی از قانون شکنی ها بود.

اما رژیم ضد جمهوری و ضد اسلامی دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ، به خاطر ماهیت ضد انسانی اش ، حداقل اعتراض های  اهل قلم و بینش را نیز نمی پذیرفت.و با آنها همان رفتاری را داشت که با مبارزین مسلح در جبهه مقابل خویش. کشتار و سانسور و گرفتار شدن اکثریت مردم به تأمین حداقل نیازهای خود، رژیم را در بقا و تضمین بقا  امیدوارتر کرد.

سازش غرب پیرامون مقوله برجام با فراموش کردن حقوق بشر مردم ایران ، این مافیای سانسور و کشتار و صدور تروریسم را برای  تداوم حیات خویش قوتی صد چندان عطا کرد. اینک در نوزدهمین سال کشتار دگر اندیشان با بازنگری به این حادثه تلخ و پیام اصلی آن، باید یک بار دیگر به این حقیقت اذعان کرد که مردم ایران به شدت نیازمند حمایت بین المللی برای خلاصی از این زندان وحشت و ترور و فقر هستند. با گرامیداشت یاد جانباحتگان راه آزادی  و همدردی با یاران و بستگان آنها ، باید عزم ملی را با یک همکاری و همراهی بین المللی همراه کرد تا نظام فرعونی ولایت مطلقه آخوندیسم تسلیم حقوق بدیهی مردم ایران شود.

مرگ بر نظام فرعونی ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ……پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی با تز اسلام منهای آخوند در ایران زمین

نهضت دموکراسی توحیدی  نوامبر 2017 برابر با ابان ماه 1396