برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

هیجدهمین سالگرد قتل های زنجیره ای توسط دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم

                                 

وَمَنْ يَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِيهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا  عَظِيمًا

. و هر كس عمدا مؤمنى را بكشد كيفرش دوزخ است كه در آن ماندگار خواهد بود و خدا بر او خشم مى‏ گيرد و لعنتش مى ‏كند و عذابى بزرگ برايش آماده ساخته است.

در هیجدهمین سال قتل های زنجیره ای توسط دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم، قاتلان و شکنجه گران همچنان بر تخت قدرت هستند و به کشتار و سانسور و غارت مردم ایران ادامه میدهند.

جانباختگانی چون فروهر ها و دکتر مجید شریف ، محمد مختاری و پوینده کسانی بودند که در حوزه مرزبندی سیاسی با رژیم به یک روش قهر آمیز معتقد نبوده ، و همه تلاش آنها در راستای  آگاهی درست دادن به مردم، و اعتراض قلمی به بعضی از قانون شکنی ها بود.

اما رژیم ضد جمهوری و ضد اسلامی دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ، به خاطر ماهیت ضد انسانی اش ، حداقل اعتراض های  اهل قلم و بینش را نیز نمی پذیرفت.و با آنها همان رفتاری را داشت که با مبارزین مسلح در جبهه مقابل خویش. کشتار و سانسور و گرفتار شدن اکثریت مردم به تأمین حداقل نیازهای خود، رژیم را در بقا و تضمین بقا  امیدوارتر کرد.

سازش غرب پیرامون مقوله برجام با فراموش کردن حقوق بشر مردم ایران ، این مافیای سانسور و کشتار و صدور تروریسم را برای  تداوم حیات خویش قوتی صد چندان عطا کرد. اینک در نوزدهمین سال کشتار دگر اندیشان با بازنگری به این حادثه تلخ و پیام اصلی آن، باید یک بار دیگر به این حقیقت اذعان کرد که مردم ایران به شدت نیازمند حمایت بین المللی برای خلاصی از این زندان وحشت و ترور و فقر هستند. با گرامیداشت یاد جانباحتگان راه آزادی  و همدردی با یاران و بستگان آنها ، باید عزم ملی را با یک همکاری و همراهی بین المللی همراه کرد تا نظام فرعونی ولایت مطلقه آخوندیسم تسلیم حقوق بدیهی مردم ایران شود.

مرگ بر نظام فرعونی ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ……پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی با تز اسلام منهای آخوند در ایران زمین

نهضت دموکراسی توحیدی  نوامبر 2017 برابر با ابان ماه 1396