برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

سیل و طوفان طبیعی در حاکمیت سیل و طوفان سیاسی

الرحیم

وَإِذَا تَوَلَّى سَعَى فِي الْأَرْضِ لِيُفْسِدَ فِيهَا وَيُهْلِكَ الْحَرْثَ وَالنَّسْلَ وَاللَّهُ لَا يُحِبُّ الْفَسَادَ

و چون برگردد [يا رياستى يابد] كوشش مى ‏كند كه در زمين فساد نمايد و كشت و نسل را نابود سازد و خداوند تباهكارى را دوست ندارد.

قرآن کریم  سوره بقره آیه 205           .

هموطنان ، دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم با کودتای 30 خرداد 1360  حاکمیتی را بر جامعه ما تحمیل کرده است که خداوند در قرآن کریم ریاست و صدارت آنها را فساد در دریا و خشکی نامیده است .امروز خرابی های سیل و طوفان ، در روستا ها و شهرها ی ایران که بدون امکانات حفاظتی هستند از مصادیق این ولایت زعمای فاسد است. کشور ایران استعداد مادی کافی دارد که مردم را در مقابل این حوادث طبیعی حفاظت کند . اما از آنجائیکه ثروت مردم در بین باند های مافیائی نظام تقسیم میشود ، و این نظام بر آمده از یک انتخابات آزاد مردم نیست ، به همین خاطر بر اساس سلیقه های منافعی و مافیائی خودش عمل کرده و حتی به همان قانون اساسی دست ساخت خویش نیز وفادار نیست. اگر این مافیای ارتجاعی حاکم  بتواند  با همان ابزار سرکوب و سانسور در ایران و باج دهی و باجگیری در خارج  عمر خود را طولانی سازد بدون شک مردم و سرزمین ایران بیش از این متحمل خسارتهای مادی و معنوی خواهند شد.  اما  با درلیست قرار گرفتن  سپاه سرکوب و سانسور و شکنجه و ارعاب ، جهان  غرب سیاست سازش و مسالمت و باج دهی و باج گیری را به نقطه پایان رسانده است.  به همین خاطر باید با افزودن بر دامنه جنبش های مدنی  نظام سلطه مبتنی بر ولایت مطلقه آخوندیسم را نقطه پایان نهاد. با نفی حاکمیت طاغوت است که آزادی بر تخت خواهد نشست و بدون شک با حاکمیت یک نظام جمهوری  حقوق محور، ایران سرزمینی خواهد شد که  در آن حقوق شهروندی رابطه های کلان و خرد را تبیین و تعیین خواهد کرد. جریانهای سیاسی مخالف، با دامن زدن  به  پوپولیسم  و نقش هلال احمری نباید مرز های مردم با ضد مردم را مخدوش کنند. ما ضمن همدردی با هموطنان سیل زده و آسیب دیده  تلاش می کنیم طوفان سیاسی استبداد آخوندیسم را هر چه زودتر با نفی او از اریکه قدرت، به  بهار سبز آزادی  بدل کنیم ….ایران سبز و پربار و همیشه  بهار بدون شک  باید زمستان سرد و سیاه دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم را پشت سر بگذارد. و سد هائی پولادین از قدرت دموکراتیک مردم بسازد که  طوفان و سیلاب هیچ ولایتی نتواند آن را  از میان بردارد و جان و مال مردم را  در کام خود گیرد.

مرگ بر نظام  مافیائی و ضد بشری ولایت مطلقه آخوندیسم …. زنده  باد آزادی و حاکمیت جمهورمردم

نهضت دموکراسی توحیدی  فروردین 1398  برابر با  آپریل 2019                         .