Press enter to see results or esc to cancel.

گرامیداشت سالروز شهادت بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق

 

إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِينَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ لَمْ يَرْتَابُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أُولَئِكَ هُمُ الصَّادِقُونَ.

در حقيقت مؤمنان كسانى‏ اند كه به خدا و پيامبر او گرويده و [ديگر] شك نياورده و با مال و جانشان در راه خدا جهاد كرده‏ اند اينانند كه راستكردارند.

4خرداد یاد آور حماسه شهیدان مجاهد محمد حنیف نژاد بنیانگذار سازمان مجاهدین و یارانش سعید محسن و بدیع زادگان  است . این رو ز ها در تقویم سیاسی ما  هر کدام یک سرفصلی  است از تاریخ سیاسی معاصر در جنگ با استبداد برای دست یابی به آزادی . حافظه تاریخی ملت ایران به خاطر سانسور و ترور و خفقان حکومتها ، کماکان با سانسور و تحریف حقایق  همراه است. از این رو مردم ایران به خصوص نسل جوان  درسهای تجربه نسل پیشین را نمی توانند  به درستی  ارزیابی کنند . یکی از دلایل تکرار اشتباهات در نقطه عطف ها همین نا آگاهی از درس های تاریخ ماست. اگر تجربه خیانت شیخ فضل الله نوری در همراهی با محمد علی شاه قاجار  در خیانت به مشروطه و خیانت کاشانی به نهضت ملی به درستی منتقل و منتشر می گردید، ما در انقلاب بهمن بار دیگر مبتلا به ولایت مطلقه آخوندیسم نمی شدیم. از این رو ضمن گرامی داشتن یاد شهدای راه آزادی توجه ما امروز باید به آرمانها و اهداف آزادی خواهانه آنان باشد. در این مقطع از تاریخ ما، چه کسانی در پیروی از آرمانهای این شهدا و مبارزین همچنان در سنگر ضد استبداد مقاومت کرده و از اصل آزادی در سازماندهی یک حاکمیت دموکراتیک کوتاه نمی آیند؟  این جمعیتی که از نسل دیروز و امروز با ایستادگی بر ارزشهای جهانشمول آزادی یعنی تحقق حقوق سیاسی کوتاه نمی آیند، بدون شک ادامه دهنده و وفاداران به این سمبول های  ایثار و تاریخ ساز هستند. مردم ایران و نسل جوان امروز در رویاروئی با دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ، برای احیای نظام جمهوری ، بدون شک در مقاومت خداکثر از این پیشکسوتان نیرو می گیرند.  سلام بر بنیانگذار شهید مجاهد قهرمان محمد حنیف نژاد ..و یارانش سعید محسن و بدیع زادگان   سلام  بر آزادی    و سلام  بر نسلی که پیاپی بر ولایت مطلقه استبداد  یورش می برد .

سلام بر شهیدان راه آزادی  حنیف بنیانگذار و یارانش    سلام بر آزادی خواهان در هر سنگر

مرگ بر اصل ولایت مطلقه آخوندیسم      پیش به سوی استقرار دموکراسی توحیدی در ایران زمین

نهضت دموکراسی توحیدی   4 خرداد 1398 برابر با مای 2019

 

،