Press enter to see results or esc to cancel.

گرامیداشت سی و یکمین سالگرد کشتار زندانیان سیاسی تابستان 67

 

وَاقْتَرَبَ الْوَعْدُ الْحَقُّ فَإِذَا هِيَ شَاخِصَةٌ أَبْصَارُ الَّذِينَ كَفَرُوا يَا وَيْلَنَا قَدْ كُنَّا فِي غَفْلَةٍ مِنْ هَذَا بَلْ كُنَّا ظَالِمِينَ.

و وعده حق نزديك گردد ناگهان ديدگان كسانى كه كفر ورزيده‏ اند خيره مى ‏شود [و مى‏ گويند] اى واى بر ما كه از اين [روز] در غفلت بوديم بلكه ما ستمگر بوديم.قرآن کریم .سوره انبیا آیه 97

سی و سومین سالروز کشتار زندانیان سیاسی توسط دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم

کارنامه سراسر فساد و قتل و غارت و استبداد نظام مافیائی ولایت مطلقه آخوندیسم ، با کشتار زندانیان سیاسی در سال 67 در اوج توحش و ضدیت با حقوق بدیهی انسان قرار گرفت. این کشتار با دستور خمینی و با همکاری و همراهی همه سران حاکمیت انجام گرفت. در این میان مرحوم منتظری که کاندید  جانشینی بود ، با اعتراض به این جنایت از کاندید رهبری نظام، به حصر و سرانجام حذف فیزیکی  رضایت داد. تنها همین جنایت بر علیه زندانیان سیاسی کافی بود که حامیان حقوق بشر و دموکراسی را به یک اجماع برای خلع این حاکمیت از سرنوشت مردم ایران با هم همراه و همگام سازد. اما سازش برای غارت پول نفت و تجارت اسلحه مانع از این همدردی و همگامی با مردم ایران شد. اینک رژیم کشتار و شکنجه ،و بانکدار تروریسم دولتی، با شورش مردمی در ایران روبروست که یک صدا فریاد زدند …اصلاح طلب /اصولگر دیگر تمام است ماجرا …مردمی که شعار دادند ..دوشمن ما هینجاست ..دروغ میگن آمریکاست. خونهای به ناحق ریخته شده اینک نظام دیکتاتوری آخوندیسم را از درون و بیرون  به سوی فروپاشی حتمی  میراند و این سرنوشت حتمی ظالمین است که خداوند در قرآن بارها بدان تأکید نموده ، و از این سرنوشت گریزی نیست. نهضت دموکراسی توحیدی ضمن گرامیداشت یاد جانباختگان آزادی کشتار 67 ، از نسل جوانی که بر آموزه های نسل انقلاب متکی است ، میخواهد در این مقطع  فرصت ها را دریابند ، و به قول قرآن ..زمان تعیین سرنوشت و گذار از استبداد به آزادی را از دست ندهند که  دوچار خسران خواهیم شد. بقا و تداوم استبداد به خاطر همین از دست دادن زمانهای تعیین کننده سرنوشت است. زمانی که سیاستهای بین المللی از سازش و همنوائی به چالش و رویاروئی با این دیو مهیب استبداد  تغییر جهت داده و آمریکا درمحور این چرخش، نیروی سرکوب و وحشت این نظام را درلیست تروریستی قرار داده است، باید مردم به جان آمده به خصوص نسل جوان میخ نهائی را بر تابوت ولایت بزنند. بدون شک فرصت فراهم شده از سوی آمریکا در تقابل با این نظام مافیائی/تروریستی باید منجر به خلع این نظام از قدرت شود ، و هشیاری مردم و نسل جوان باید این فرصت را مغتنم شمارد.

سلام  بر شهدای راه آزادی …سلام بر همه مبارزین و مجاهدین راه آزادی

سرنگون باد دیکتاتوری ضد جمهوری و ضد اسلامی ولایت مطلقه آخوندیسم ….زنده باد دموکراسی توحیدی