برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

اعدام یا مخفی شدن مه آفرید امیر خسروی پاک کردن صورت مسئله است.

بسم الله الرحمن الرحیم

هموطنان آگاه و مبارز  رژیم خمینی از مقطع کودتای 30 خرداد 1360 ، برای تصرف تمام عیار قدرت و ثروت  جنایتی نیست که مرتکب نشده باشد.

اما،این رژیم  بر اساس رهنمودهای مافیای بین المللی که  با او همکاری دارد، بارها  صورت مسئله جرائم و جنایت خود را با طرحی هدایت شده  پاک کرده است.

کافی است به قتل عام دگر اندیشان و ماجرای داروی نظافت خوردن سعید امامی  به عنوان عامل این قتلها توجه کرد .

امروز هم با افشای پیاپی اسناد چپاول های میلیاردی توسط عمال این حکومت که بدون  شک همه سران این نظام هم در آن  شریک هستند، سناریو جدیدی نواخته میشود که  تنها یک فرد آنهم به نام مه آفرید امیر خسروی  متهم و سپس به سرعت خبر اعدام آن پخش میشود.

پاک کردن صورت مسئله  با این شگردهای مافیائی سنت استراتژیک همه نظامهای  فاشیستی و غارتگر بوده است.

تریبونهائی که با تبلیغ این خبر و تحلیل مسائل بر پیرامون آن و سپس ، پخش خبر اعدام و یا خودکشی عامل خبرساز ، تلاش می کنند  تا افکار عمومی جویای حقیقت در داخل و خارج را  منحرف سازند، بدون شک  در این  صحنه سازیها ، سهمی را  برای خود طالبند.

در مثالهای عامیانه  مردم  این  ضرب المثل همیشه  تکرار شده است  ، که  میگویند فلانی رفیق دزد است و شریک قافله ، در ابعاد وسیعتر ما  بنا بر تجربه  30 و اندی ساله  دیگر باید ،  شگردهای این مافیای حاکم را شناخته باشیم .

کسی که مدیریت یک اختلاس 3000 میلیاردی را به عهده  داشته  بدون شک با همکاری باندهائی از این نظام   اقدام به  این عمل کرده است.

همانطورکه  بابک زنجانی را با نمایشهای تبلیغی از نهادهای حکومتی  جدا کرده و تمام  کارهای او ، در دزدی و پولشوئی را به خودش  نسبت  دادند.

در صورتیکه  این  افراد بدون شک از طرف  سران نظام و به خصوص نیروی امنیتی آن حمایت شده و در این غارتها و جنایتها با آنها سهیم هستند.

چرا  اجازه نمیدهند حداقل رسانه های گروهی داخل در کم و کیف این  محاکمات و اعدام ها باشند.

وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَى عَلَى اللّهِ كَذِبًا أُوْلَئِكَ يُعْرَضُونَ عَلَى رَبِّهِمْ وَيَقُولُ الأَشْهَادُ هَؤُلاء الَّذِينَ كَذَبُواْ عَلَى رَبِّهِمْ أَلاَ لَعْنَةُ اللّهِ عَلَى الظَّالِمِينَ.

و چه كسى ستمكارتر از آن كس است كه بر خدا دروغ بندد آنان بر پروردگارشان دروغ عرضه مى‏شوند و گواهان خواهند گفت اينان بودند كه بر پروردگارشان دروغ بستند هان لعنت‏خدا بر ستمگران باد .قرآن .سوره هود آیه 18

در گفتارهای رایج  به این  شگردهای حکومتی  می گویند پاک کردن صورت مسئله ..تا با این اعدام ها و تبلیغ آن  به عنوان  برخورد قاطع حاکمیت با  خاطیان ، پیگیری این امر از سوی رسانه ها و مردم  نیز تمام شود.

خاوری و بابک زنجانی و اینک  مه آفرید امیر خسروی ،  نکته هائی ناقص و نارسائی هستند از یک  ماجرای مافیائی که سران این نظام  مسئولیت اول و هدایت همیشگی آن را  از طریق اطلاعاتی ها دارند.

مردم و نیروهای سیاسی در داخل و خارج باید این ماجرا را در تمامی ابعاد آن پیگیری کنند و خواهان  محاکمه  سران نظامی باشند که  دزدهای سطح پائین آن  خاوری و زنجانی و مه آفرید هستند.

اگر مردم  و به خصوص نسل جوان با نمایش و تبلیغ شگردهای دشمن  از طریق تریبونهای معلوالحال ، دچار خطای محاسبه  شوند  سرانجام به این نتیجه خواهند رسید که  ، لاجرم در هرنظامی از این خاطیان وجود دارد و این نظام هم  بری از آن نیست. این رژیم  با کودتای 30 خرداد 1360 بر علیه جمهوریت و اسلامیت ، خودش را با نام ولایت مطلقه  آخوندیسم   بر مردم  تحمیل کرده است.

به همین خاطر بهترین زنان و مردان ایرانی  از جریانهای مختلف را،  در این سی و اندی سال در زندان و خارج از زندان  کشته و ترور کرده است.

این پرونده جنایت در بردارنده  همه چهره های شاخص این نظام هست.  اینک  که  گرگهای مردم خوار بر سر تقسیم  پول نفت  و مواجه شدن با مشکلاتی از درون و بیرون ، بر علیه هم  سوژه  میسازند، مردم و نیروهای سیاسی باید هشیارانه  در تعقیب  معضل اصلی یعنی بر کناری این نظام  و محاکمه همه  مسئولین آن در یک  دادگاه  بین المللی باشند.

این خواست را نباید در پوشش این شگردهای تبلیغی رژیم   مخدوش کرد. و خدای ناکرده  مبلغ  سوژه هائی باشیم که کارشناسان وزارت اطلاعات  آن را  طراحی کرده اند.

کسی که متهم به اختلاس آنهم در ابعاد میلیاردی است  باید محاکمه  علنی شود تا ابعاد این غارت برای مردم روشن گردد،  نه اینکه  با شگردهای خاص حکومتی آن را از صحنه  محو  کنند، تا بتوانند  همین سناریو را در ابعادی دیگر ادامه  دهند.

مرگ بر اصل ولایت وقیح … زنده باد دموکراسی  توحیدی

نهضت دموکراسی توحیدی  خرداد 1393 .