Press enter to see results or esc to cancel.

هاشمی رفسنجانی از بانیان کودتای 30 خرداد 1360 و عاملان اصلی کشتار و غارت مرد.

 

يَوْمَ لَا يَنْفَعُ الظَّالِمِينَ مَعْذِرَتُهُمْ وَلَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوءُ الدَّارِ

[همان] روزى كه ستمگران را پوزش‏طلبي‏شان سود نمى‏ دهد و براى آنان لعنت است و برايشان بدفرجامى آن سراى است

فَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَى عَلَى اللَّهِ كَذِبًا لِيُضِلَّ النَّاسپس كيست ‏ستمكارتر از آنكس كه بر خدا دروغ بندد تا از روى نادانى مردم را گمراه كند آرى خدا گروه ستمكاران را راهنمايى نمى ‏كند (۱۴۴) َ بِغَيْرِ عِلْمٍ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ

پس كيست ‏ستمكارتر از آنكس كه بر خدا دروغ بندد تا از روى نادانى مردم را گمراه كند آرى خدا گروه ستمكاران را راهنمايى نمى ‏كند.

اکبر هاشمی رفسنجانی  در تخریب  دست آوردهای انقلاب اسلامی بهمن و بنا کردن کاخ فرعونی دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم از معماران بنام  نظام بود.

او در تمام  سرکوب ها و سانسور ها و کشتار های دسته جمعی  و به خصوص کودتای 30 خرداد 1360 همکار و همراه و مشوق خمینی و شرکاء بود.

مرگ ظالمان بدون شک برای توده های تحت ستم و بیداد مایه  خوشی و رضایت است ، اما  نباید  با ترک مسئولیتهای روزمره  در مبارزه بر علیه  ظالم ، تنها به امید روزی نشست که با مرگ طبیعی آنها  از ظلمشان رهائی یافت.

جای تأسف است که  ظالمینی چون رفسنجانی و خمینی و خامنه ای  بدون پاسخ  دادن  به  جنایتها و خیانتهای خود در یک  دادگاه ملی / بین المللی  تنها با کبر سن و یا سرطانی شدن  پروستات از این دنیا بروند.

همین  رفسنجانی و باند او بود که شهید دکتر سامی را  با چاقو تکه تکه کرد و فروهر ها و سایر زندانیان سیاسی را طی سالیان  بعد از شکنجه و سلاخی  به قبرستانهای گم نام فرستاد. امروز نبود او برای نظام بر خلاف تحلیل بعضی از تریبونها معضل نیست  بلکه  راه  حل است.

خامنه ای و باندش  به راحتی می تواند از فرزندان همه فن حریف او برای راه اندازی انواع خیمه شب بازی تحت نام ( اصلاحات سبک رفسنجانی) به تنور ولایت بدمد.

دیکتاتوری ولایت مطلقه  آخوندیسم  از کودتای  30 خرداد 1360  توسط همین رفسنجانی ..خامنه ای ..خمینی ،  ولایت مطلقه  روحانیت را بر جمهوریت و اسلامیت  تحمیل کرد، و چنانکه تاریخ  گزارش می کند ، مرگ هیچ  مهره ای حتی در مقام رهبری، تغییری در ماهیت آدمخوار و نفت خوار این مافیا ایجاد نکرده است.

از این رو نسل دوم  با  اتکاء به تجربه گران بهای نسل وفادار به آرمانهای انقلاب اسلامی بهمن ، از این فرصت ها باید حداکثر استفاده را کرده، و با سازماندهی ، طیف های مختلف  جامعه ،  راه عبور از تمامیت این مافیا را در چشم انداز قرار دهد.

سرنگون باد دیکتاتوری ولایت مطلقه آخوندیسم ….پیش به  سوی استقرار دموکراسی توحیدی  در ایران زمین

نهضت  دموکراسی توحیدی …دی ماه 1395 برابر با  9 ژانویه 2017