برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

نشانه ها حکايت دارد که حال دکتر ملکی در زندان وخيم است

خانواده دکتر محمد ملکی: نشانه ها حکايت دارد که حال دکتر ملکی در زندان وخيم است

إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿۱۳﴾محققا كسانى كه گفتند پروردگار ما خداست‏سپس ايستادگى كردند بيمى بر آنان نيست و غمگين نخواهند شد (۱۳)سوره احقاف 46

بعد از گذشت ۴۵ روز از بازداشت دکتر محمد ملکی و در حاليکه کماکان وی در سلول انفرادی نگهداری ميشود، اکنون نشانه ها حکايت از آن دارد که حال وی در زندان وخيم است و از اينرو خانواده را در بی‎اطلاعی مطلق گذاشته اند.در ۱۴ روز گذشته دکتر ملکی هيچ تماسی با منزل نداشته است و امروز، دوشنبه، قرار بود که طبق نامه کتبی قاضی پرونده، خانواده با وی در زندان اوين ملاقات داشته باشد، اما در پی مراجعه خانواده اعلام شد بازجو اجازه ملاقات نميدهد و وی ممنوع الملاقات است. اين درحاليست که وکيل دکتر ملکی اطلاع يافته بود که ظاهرا بازجويی وی پايان يافته است. اين شواهد نشان دهنده اين است که همانطور که خانواده بارها در نامه به مسئولان هشدار داده بود، وضعيت سلامتی محمد ملکی وخيم است و احتمالا اتفاقی برای ايشان رخ داده که مقامات زندان از دادن هر نوع اطلاعی از وضعيت او خودداری ميکنند. دکتر ملکی در تنها ملاقاتی که حدود يکماه پيش در زندان با همسر و وکيلش داشته به شدت از مشکلات بيماری ابراز ناراحتی کرده و خواستار اقدام فوری جهت درمان بوده که عليرغم درخواستهای مکرر خانواده و وکلای وی، هيچ اقدامی توسط مقامات تاکنون صورت نگرفته است.

خانواده دکتر ملکی به شدت نگران وضعيت سلامتی ايشان بوده و بار ديگر هشدار داده و اعلام ميکند که مقامات عالی نظام ظاهرا با شيوه نرم و تدريجی و با علم به بيماريهای تهديدکننده سلامتی محمد ملکی، قصد حذف فيزيکی ايشان را دارند و از اينرو مسئول هرگونه اتفاق ناگواری برای سلامتی وی خواهند بود.

خانواده ملکی – دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۸

توضیح از سوی نهضت تشیع علوی

هموطنان آگاه و آزادیخواه ، دکتر محمد ملکی با سالیان مقاومت در زندانهای رژیم ضد جمهوری و ضد اسلامی آخوندیسم، امروز در شرایط سختی بسر میبرد، افشاگریهای او و مقاومت اش ، باعث گردید، مافیای ترور و سانسور و خفقان بار دگر او را به سیاهچالهای خود باز گردانند. زمانیکه قهرمانانی چون او با ریسک جان مقاومت میکنند، مسئولیت ما در بیرون از حوزه این حاکمیت داغ و درفش، سنگین است. به پاخیزیم و با عزم جزم در اروپا و آمریکا و در مقابل دفاتر سازمان ملل ، با اتکاء و استناد به مواد اعلامیه جهانی حقوق بشر از حق خودمان و مقاومت دکتر ملکی ها دفاع کنیم.از یاد نبرید اگر امروز ملکی تنها بر صلیب کشیده شود ، فردا قصابان و یزیدیان حاکم در سرکوب و سانسور و ترور با توانی بیشتر و گساتاحانه تر عمل خواهد کرد.

سلام بر دکتر محمد ملکی و همراهان هم بند او

نابود باد حاکمیت مافیائی ولایت مطلقه آحوندیسم زنده باد دموکراسی توحیدی

نهضت تشیع علوی —– مهرماه 1388 برابر با اکتبر 2009