Press enter to see results or esc to cancel.

جن گیری ؛ رمّالی و ….. بهانه است و قدرت نشانه

در طول تاریخ حکام و زمام داران هر دوره سعی کرده اند نشان دهند که حکومت آنان ناشی از اراده خداوند است و یا تلاش کرده اند اصل و نسب عقیدتی خود را به شکلی به امامان شیعه پیوند بزنند ؛ تا خود را با عالم غیب در ارتباط نشان داده و با سوء استفاده از عواطف مذهبی و فریب آنها ؛ خود را از طوفان خشم و غضب فرو خفته مردم ــ در مقابل جنایات بی شمار و بیدادگری هایشان ــ در امان نگهدارند .

نظام دینی بر آمده از انقلاب مردم که از همان آغاز بر اساس فریب مذهبی و سوء استفاده از عواطف دینی مردم پی ریزی شد ؛ نه تنها مخالفتی با ” عالم غیب ؛ رمّالی و جن گیری نداشته و ندارد بلکه با پیروی از اسلاف خود سعی میکند با توسل به حربه غیب از طرفی برای خود تقدس بخرد و از طرف دیگر با دامن زدن و ترویج خرافه پرستی ؛ رمّالی ؛ دعا نویسی ؛ کف بینی و ….. نیروی معترض جامعه ( به حاکمیت ضد بشری اش ) را به تخدیر بکشاند و محیط مجازی برای فرار از واقعیت دیکتاتوری خشنی که یارای تغییر آن را ندارند را برای آنان بوجود آورد تا در سایه آن بتواند به حکومت ننگین خود ادامه دهد . و گر نه روشن است ؛ بر اساس احکام اسلام اعتقاد به جن و حتی ارتباط با جن بخودی خود انحراف محسوب نمیشود و حتی بالاتر ؛ بسیاری از مراجع تقلید مسلمانان معتقدند که انکار وجود جن عملی کفر آلود می باشد .

بنابراین با توجه به سوابق امر ؛ این رژیم بطور طبیعی نه تنها باید با جن گیری و رمّالی مشکلی نداشته باشد ؛ بلکه فراتر از آن ولی فقیه ( آقای سید علی خامنه ای ) نظام خود یک جن است و چه بسا که ” جن ” اصلی باشد . توصیفاتی که آیت الله مصباح یزدی ( معروف به آیت الله تمساح ) از خامنه ای می کند شاهدی بر این مدعا است و بزرگترین و بهترین دلیل و برهان بر این امر است . وی به خاطر همین ویژه گی ( دارا بودن ” ژن ” جن اصلی ) منحصر به فرد ولی فقیه است که گفته بود ؛ ولی فقیه سریعتر و دقیقتر از هر موشک و ماهواره قاره پیمائی در ظرف تنها 5 ساعت می تواند به آسمان برود و با حضرات خضر نبی(ع) و امام زمان جلسه بگذارد و ابهامات و سئوالات آنها رفع و رجوع و بر طرف کند و به زمین برگردد1.

آیت الله مصباح یزدی : مقام عظمای ولایت فقیه هر سال در 5 اسفند به مدت 5 ساعت به آسمان می روند و در آنجا با حضرت خضر و امام زمان جلسه بر گزار می کنند و سپس به زمین بر می گردد . سال گذشته به خاطر فتنه سبز نتوانستند بروند . اما امسال به جهت آرامش ایجاد شده ؛ آقا دوباره به آسمان خواهند رفت .

اعتراض باند خامنه ای به باند احمدی نژاد در موضوع ” جن گیری و رمّالی ” در واقع بر سر این است که دار و دسته احمدی نژاد به حیطه انحصاری آخوندها تَک زده و حمله کرده اند . و اکنون که صدای اعتراض این جماعت عقب مانده و قرون وسطائی بلند شده به خاطر این است که خطر حذف بوسیله باند رقیب خواب راحت را بر آنها آشفته نموده و آسایش 30 ساله آنها را بهم زده است و خود را در آستانه حذف از گردونه قدرت می بینند .

نتیجه : روحانیون و مراجع هیچ مشکلی با جن و قدرت های غیبی ندارند و مخالفت امروزه آنان نیز با باند رقیب ( احمدی نژاد و یارانش ) نیز از موضع اینکه این مقولات خرافی و یا غیر واقعی باشد نمی باشد . در زیر به مواردی در این رابطه اشاره می شود که تماماً بیانگر دیدگاه و عقاید آخوندها ست و مورد تائید و قبول آقایان می باشد .

تائید قرآن : مطابق آیات فراوانی در قرآن شیطان و جن را خدا خلق کرده است

ــ سوره 72 قران به نام ” جن ” نامگذاری شده و در 34 آیه قرآن به ” جن ” اشاره شد

ــ به روایت قرآن جن ها هم مانند انسان خوب و بد ؛ مؤمن و کافر دارند .

ــ در آیات قرآن آمده است که ؛ خداوند برای ” جن و انس ” پیامبر جداگانه فرستاده است

ــ در متون دینی ( روایات ائمه و اصحاب ) به وفور اشاره به ” جن ” ؛ ” رمل ” ؛ ” دعا ” و … وجود دارد .

در روایتی از پیامبر اسلام خطاب به حضرت علی ( ع ) ( کتاب وسائل الشیعه ) آمده است : ای علی در شب اول ؛ وسط و آخر ماه آمیزش مکن …….. همانا جنیان در این سه شب به پیش زنان خویش ( برای مقاربت ) می روند .

ــ رساله خمینی ملعون حتی در باره جماع با اجنه ؛ چگونگی غسل پس از جماع با اجنه و … صحبت کرده است .

ــ خمینی بارها وقوع حوادثی ( از جمله ناکامی هلیکوپتر های امریکایی در حمله به ایران در ماجرای طبس ) را به امداد های غیبی نسبت داد ؛ در جنگ 8 ساله با عراق هم همه روزه امام زمان سفیدِ پوشِ سوار بر است در جبهه های جنگ امداد میرساند و …

ــ یکی از معروف ترین مساجد مکه ” مسجد الجن ” است ؛ علمای اسلام معتقدند این مکان محل نزول جنیان می باشد . خواندن دو رکعت نماز در این مکان برای حاجیان مستحب است .

ــ در یکی از آیات قرآن آمده است که جنیان بخشی از سپاه حضرت سلیمان بوده اند .

خوب در این صورت وقتی پیغمبر و فرستاده خدا ؛ حضرت سلیمان از این ادوات پیشرفته نظامی برای در هم کوبیدن دشمنان و کفار استفاده می کند و این جنیان می توانند منشاء چنین خدمات ارزشمندی باشند ؛ چرا بندگان خدا مشائی و احمدی نژاد نتوانند از خدمات آنان برای مدیریت جهان و برای غلبه بر استکبار جهانی و … استفاده کنند و…… ؟

اما اظهارات روحانیون و مقامات رژیم د این باره :

رئیس دفتر ولی فقیه ( آیت الله گلپایگانی ) : کسانی که خدا باورند و قرآن را نیز کتاب مقدس آسمانی شمرده اند میدانند و به صراحت وجود اجنه را تائید کرده اند . به روایت قرآن سوره جن ( آیه 1 ــ 15 ) و سوره احقاق ( آیه 29 ــ 32 ) گروهی از اجنه با پیامبر گرامی اسلام دیدار کرده اند و اسلام آورده اند .

خوب اگر عده ای از جنیان اسلام آورده اند شاید دار و دسته احمدی نژاد از این ” جن ” های اسلام آورده استفاده می کند .

مرتضی نبوی عضو مجلس خبر گان رهبری : طبق آیات قرآنی اعتقاد به وجود اجنه ها جزء اعتقادات مسلمانان است و …. اجنه ها امروز نیز در دنیا زندگی می کنند که داستان آن ها در قرآن مفصل آمده است و سخن از توانائی آنها بسیار آمده است .

آیت الله گلپایگانی : فقیهان در جن گیری و ارتباط با اجنه هم پیش قدم بوده اند ؛ آنان مدعی اند که برخی از جنیان مقلد مراجع تقلید بوده و مسائل خود را از آنان می پرسیده اند .

علامه طباطبائی ( فیلسوف ؛ مفسر و صاحب تفسیر المیزان ) : روزی آقای بحرینی که یکی از افراد مشهور و معروف در احضار ” جن ” و از متبحرین در علم ” ابجد ” و حساب ” مربعات ” است در مجلس ما حضور یافت ؛ چادری را آوردند و در این حال جنیان را حاضر کرد ؛ صدای غلغله و همهمه شدیدی از زیر چادر بر خاست ؛ چادر به شدت تکان می خورد و ….. آدمک هائی به قامت دو وجب در زیر چادر بودند و بسیار ازدحام کرده و تکان می خوردند و رفت و آمد داشتند . من با کمال فراست متوجه بودم این صحنه ؛ چشم بندی و صحنه سازی نبوده و صد در صد وقوع امر خارجی بوده است .

نظام دینی از همان آغاز سلطه جهنمی اش بر کشور ؛ قلمروئی راز آلود داشته است . قلمروی پر از موجودات غیبی و بیاد داریم که در دوران جنگ 8 ساله نام مستعار این قلمروی راز آلود ” امداد های غیبی ” بود . بنابراین منطقا” نباید مشکلی در استفاده و مطرح شدن مسئله ” اجنه ها ” و ” رمّال ها ” و ” علوم غریبه ” وجود داشته باشد ؛ یعنی در اصل مسئله مشکلی نیست ؛ مشکل در این است که چه کسی و با چه هدف و منظوری این مقولات را طرح و از آنها استفاده می کند . مثلا” وقتی پرفسور و دانشمند گرامی علامه طباطبائی ( داروین آخوند ها2 ) در لابراتوار علمی خانه اش موضوع اجنه را آزمایش و تحقیق می کند و حقیقت وجود اجنه بعد از تحقیقات کار شناسانه به تائید علمی نامبرده هم می رسد اینکار هیچ اشکالی ندارد . و چیزی در مورد انحرافات وی گفته نمی شود اتفاقا” خیلی هم خوب است چون هم بازار جن گیری آخوندها را گرم می کند و هم شرط اصلی آنها ؛ که تبلیغ در این خصوص ؛ ویژه روحانیون و مراجع است رعایت گردیده . پس اگر صحبت از اجنه ها و …. تنها و تنها در انحصار روحانیت سنتی و همان افراد باند خامنه ای باشد و باند رقیب وارد این عرصه نشوند اشکالی ندارد .

از طرف دیگر ؛ اساساً مذهب شیعه با ادعای زنده بودن یکی از امامانش ( امام دوازدهم ) ؛ به دلیل اینکه موضوع امام زمان ( از تولد و غیبت و تا ظهور ش ) در هاله ای از رمز و راز ؛ تردید و ابهام قرار دارد ؛ پتانسیل پذیرش ( خورند ) خرافات ( که اجنه ؛ رمل ؛ دعا نویسی و …. از نماد های عینی آن است ) در جامعه را فراهم کرده است ؛ در چنین زمینه و بستری بوده که در طول تاریخ شاهد بوده ایم که هر چند مدت یکبار نایب امام زمانی ظاهر شده و از قِبل ادعای رابطه با امام زمان و عالم غیب بساط کلاشی ؛ غارت و چپاول مردم را پهن کرده است . حال سئوال این است که چرا در حکومتی که اعتقاد به وجود جن جزء آموزه های دینی و اعتقادی اش می باشد و دهه ها هم مروج و مبلغ آن بوده ؛ به یک باره جناحی از حاکمیت عنان از کف می دهد و کف بر لب علیه جناح دیگر وارد مناقشه و دعوا می شود و این چنین شمشیر را از رو می بندد ؟

یکم ــ انحصار زدائی از دین :

باند احمدی نژاد با رهبری آرمانی اسفندیار رحیم مشائی با ورود به این حوزه که در گذشته تماماً در انحصار روحانیت بوده می خواهد آخرین و اصلی ترین حربه انحصاری مشروعیت و عامل کمکی کسب قدرت آخوندها را از دستشان خارج کند . به عبارتی باند احمدی نژاد می خواهد با دست درازی به حیطه رهبری ؛ بعد از پیشی گرفتن در امر رابطه با ” امام زمان ” و پروژه ظهور ؛ حربه تماس با عالم غیب را ــ که تا این تاریخ در اختیار ولی فقیه بوده و خامنه ای نظام ولایت فقیهی خود را با آن توضیح می داده و توجیه می کرده است ــ نیز از جنگ وی بیرون آورد . اگر آنان در این کار موافق شوند یعنی توانسته اند با رو دست زدن به آخوند ها آخرین برگی که در دست آنها باقی مانده است را نیز بر علیه خودشان بکار ببندد .

مگر نه اینکه احمدی نژاد ؛ ” ظهور ” را آنقدر نزدیک دیده بود که گفته بود ما اطلاعات موثق و آگاهی کامل داریم : که لشگر کشی امریکا به عراق برای کشتن امام زمان و جلوگیری از ظهور می باشد . و بدین ترتیب خواسته بود که به مردم پیام بدهد ؛ شمارش معکوس روزهای قدرتِ ” نایب امام زمان ” یعنی ولی فقیه شروع شده است . در این صورت منطق حکم میکند برای تسریع در این روند تمام و کمال باید ولی فقیه را از علائم غیب به منظور تقدس زدائی بری ساخت .

صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه ضمن تائید دستگیری عده ای از باند احمدی نژاد به جرم رمالی و جن گیری گفت : آنها کسانی هستند که به ” اسلام منهای روحانیت ” معتقدند . یعنی جرم اصلی این افراد مخالفت با ساختاری از قدرت است که حضور روحانیون را موجه می داند .

جنتی امام جمعه تهران ( 23 اردیبهشت ) : این آقایان وزیر اطلاعات را عزل می کنند می گویند به دستور امام زمان بوده است .

اسفندیار رحیم مشائی ( 23 اردیبهشت ) : ما زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرینی برای زندگی در حکومت جهانی ” امام زمان ” می دانیم . حرف رحیم مشائی روشن است ؛ غیر مستقیم می گوید ظهور نزدیک است ( چرا که تمرین مقدمه ورود به عمل است ) و ولی فقیه باید بزودی بساط خود را جمع کند

در واقع بکار گیری حربه اسلام جادوئی و اجنه گرائی و رمّالی گری باند احمدی نژاد از مکمل های ” پروژه ظهور ” است ؛ آنها باین ترتیب این پیام را به جامعه میدهند که بدون واسطه گی ولی فقیه و نیاز به روحانیت هم می توان در ارتباط با عالم غیب قرار گرفت یعنی آهای مردم ؛ چندان به ولی فقیه و آخوند ها نیازی نیست . در مقابل روحانیت و ولی فقیه می خواهند با حفظ قلمرو عالم غیبی برای خود ؛ مردم جامعه را محتاج و وابسته به خود نگهدارند به خصوص اینکه بر سر ” امام زمان ” میدان را به نفع رقیب خالی کرده اند .

مرتضی نبوی مدیر مسئول روزنامه رسالت و عضو مجلس خبرگان رهبری : به نظر می رسد این جریان انحرافی ( اشاره به باند احمدی نژاد ) با توسل بیک سری مسائل شیطانی که دور از واقعیت هم نیست و طبق آیات قرآنی جزء اعتقادات مسلمانان هم هست ؛ سعی می کند افراد را تحت تأثیر قرار دهند . ( لابد تحت تأثیر قرار می دهند که از روحانیت روی گردان شوند ) .

دوم ــ تصاحب قدرت و ثروت :

قرائت های مختلف و متفاوت از اسلام و احکام فقهی امری کاملاً عادی ( به خاطر اینکه قرآن کتابی سمبلیک است و گفته های آن گِرد ؛ کلی و بعضاً بصورت راز بیان شده و هر کس تفسیر خود را از آیات آن بیان می کند ) است و در گذشته در چنین مواردی ( بروز اختلاف نظر ) این همه هیاهو صورت نمی گرفت و نیازی به لشگر کشی نبود . ولی این بار که موضع جدی شده و پای قدرت و ثروت به میان آمده ؛ آخوند ها با کسی شوخی ندارند . موضوع و علت اصلی دعوا بر سر اجنه ها به روشنی در روزنامه جوان ارگان سپاه پاسداران شرح داده شده ؛ در این روزنامه می خوانیم : باند احمدی نژاد در برخی از مناسبات سیاسی از توان شیطانی و غیر شرعی ( جن گیری ؛ دعا نویسی و ….. ) این افراد استفاده کرده و برنامه ها ؛ تصمیمات و راهبردهای اساسی خود را بر اساس توصیه های غیر شرعی آنان تنظیم می کنند . اینها معتقدند کسانی باید حاکمیت جامعه را بر عهده بگیرند که واجد این قدرت خاصه باشند .

حسین فدائی نماینده مجلس ( نهم اردیبهشت ) : این باند انحرافی برای حفظ قدرت به ” تسخیر اجنه ” و استفاده از طلسم و شیطان روی آورده است .

در این دوره تهدید به قدرت رسیدن اسفندیار رحیم مشائی در آینده سیاسی کشور را می توان عامل اصلی نگرانی باند ولی فقیه و روحانیون وابسته به این باند به حساب آورد و این عامل است که آنها را به رو در روئی مستقیم با باند احمدی نژاد کشانده است . باند ولی فقیه معتقد است که مشائی اسلام بدون روحانیت را میخواهد و در صدد حذف آنان است . آنان همچنین معتقدند که مشائی با گرد آوری افراد متبحر در امر جن گیری بدور خود در تلاش است تا با استفاده از توانائی های اجنه ها آنها را از زنجیره قدرت حذف نماید ( استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل و خلق قهرمان ایران که تا این تاریخ نتوانسته از پس آخوندها بر آید فکر می کنم ” اجنه ” ها هم بیهوده به خود زحمت می دهند و بخت خود را برای کنار زدن آخوندها می آزمایند ) .

در واقع این صف آرائی و آرایش جنگی میان باند ها هیچ ربطی به اجنه ها و …. ندارد بلکه دعوا بر سر مشی سیاسی است که قدرت را تمّاماً در اختیار یکی از جناحها قرار دهد . شدت این اختلاف به حدی است که ممکن است ولی فقیه به آخرین و خطرناک ترین جراحی نظام تن دهد و ملیجک خود ــ احمدی نژاد ــ را از قدرت بر کنار نماید . البته چنین سناریوی خطرناکی تف سر بالائی خواهد بود که ریش آخوند ها و ریشه نظام را یکجا خواهد سوزاند. بهمین دلیل دو طرف دعوا با کوتاه آمدن های خود تلاش می کنند که دعوای بین آنها به چنین مداری ارتقاء نیابد .

این جنگ که دیگر به ارزشها و مبانی مورد وثوق هر دو طرف کشیده شده است ؛ بحدی برای هر یک از دو طرف جدی و حیاتی است که آنها را به لبه پرتگاه دریدن و پاره کردن یکدیگر نزدیک کرده است . شاید بدنبال این جنگ اجتناب نا پذیر و خونین با همت مردم ؛ جوانان و شیر زنان میهن ؛ خورشید آزادی و دمکراسی بر ایران زمین تابیدن آغاز کند و عطر خوش آزادی و دموکراسی فضای کشورمان را عطر آگین نماید .

محمود خادمی ــ 28.اردیبهشت 1390

arezo1953@yahoo.de

پانویس ها :

1 ــ علمای اسلام عموماً معتقدند : جن ها می توانند فاصله های زمانی و مکانی را در چشم به هم زدنی طی کنند .

2 ــ دانشنامهِ آزاد ویکی پدیا : چارلز رابرت داروین ( 1809 ــ 1882 ) طبیعی دان بریتانیائی و واضع نظریه تکامل زیست شناختی .